محل تبلیغات شما

بازار یابی شبکه ای

برای آشنایی با بازاریابی شبکه ای که یکی از تکنیک های بازاریابیبه حساب می آید، به ترتیب به موارد زیر توجه کنید.

1.در بازاریابی شبکه ای، شما تعدادی از اجناس را از یک شرکت می خرید و به هر کس، در هر جا که می توانید می فروشید و بابت این فروش، پورسانت دریافت می کنید.


2.تفاوت این روش با ویزیتوری معمولی که همه می شناسیم این است که شما می توانید چند نفری را (به عنوان زیرمجموعه) انتخاب کنید، تا آن ها هم تعدادی از محصولات آن شرکت را بفروشند. شما بابت فروش زیرمجموعه های خود، به صورت جداگانه پورسانت دریافت می کنید.

3.در نتورک مارکتینگ هرچه زیرمجموعه های -فعال- بیشتری داشته باشید، بیشتر سود می کنید.

4.بازاریابی شبکه ای(Network Marketing) یابازاریابی چندسطحینوعی بازاریابی مبتنی بر بازاریابی دهان به دهان می باشد،به زبان ساده و عمومی، بازاریابی دهان به دهان روشی از فروش است که افراد، خودشان یک محصول را به یکدیگر توصیه می کنند .

چگونه در بازاریابی شبکه ای موفق عمل کنیم؟

برخی از اصلی ترینروش های موفقیت در بازاریابی شبکه ایرا می توانید در این چند مورد جست و جو کنید:

کیفیت کالا:همان طور که گفتیم، نتورک مارکتینگ بر مبنای بازاریابی دهان به دهان است. یعنی فردی به خاطر کیفیت و یا یک ویژگی خاص یک محصول (یا یک برند)، آن محصول (یا برند) را به فرد (یا افراد) دور و بر خود معرفی می کند. خب اگر کیفیت محصولتان پایین است و یا به طور کلی هیچ خاصیت به خصوصی ندارد که مشتری را برای <<پول دادن>> و خرید کردن قانع کند، نمی توانید در بازاریابی شبکه ای موفق عمل کنید.


توانایی مذاکره و فروش:باید مهارت های فروش را یاد بگیرید. باید بدانید که چطور با مشتری صحبت کنیم؟ باید بدانید که چطور باید با مشتری مذاکره کنیم؟ باید فنون مختلف بازاریابی حضوری را یاد بگیرید.


توانایی تیم سازی و رهبری:گفتیم هر چه زیرمجموعه فعال بیشتری داشته باشید بیشتر سود می کنید (چون در ازای فروش آن ها هم پورسانت می گیرید). در بازاریابی شبکه ای باید توانایی این را داشته باشید که افراد زیادی را به گردتان بیاورید و در آن ها این انگیزه را ایجاد کنید که بهتر و بیشتر کار بکنند.


توانایی رهبرسازی (!):همچنین باید این توانایی را داشته باشید که <<رهبر>> بسازید. یعنی زیرمجموعه هایی را تربیت کنید که خود بتوانند رهبری کنند، تیم جمع کنند، در تیم هایشان انگیزش ایجاد کنند، و خلاصه تیمی سخت کوش بسازند.

تفاوت بازاریابی شبکه ای با شرکت های هرمی

به نقل از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، تفاوت این دو روش این است که در شرکت های هرمی هیچ کالا یا خدمات ملموسی خریداری نمی شود. اعضا باید در شرکت سرمایه گذاری کنند و متعهدند که افرادی را نیز به شرکت معرفی کنند و آن افراد نیز باید در شرکت سرمایه گذاری کنند.

اما در بازاریابی شبکه ای در اولویت اول، بازاریاب باید محصول خود را بفروشد و در اولویت دوم باید زیرمجموعه هایی را برای خودش پیدا کند که آن ها هم بتوانند بفروشند.

بازار یابی شبکه ای چیست ؟

بازاریابی ,شبکه ,ای ,شرکت ,های ,دهان ,بازاریابی شبکه ,شبکه ای ,در بازاریابی ,می کنید ,را به ,شرکت سرمایه گذاری ,فعال بیشتری داشته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید و فروش فلزیاب خدمات مشاوره مهندسی طراحی سایت wwwblogs یوزرنیم و پسورد نود 32،یوزر و پسورد نود 32،پسورد آپدیت نود 32 Samudra Bandaranayake fasleautumn تا کی دل من چشم به در داشته باشد؟ سهمایه - بورس و سهام و سرمایه‌گذاری